Žinios. Neįprastas metodas sportuoti: Rygoje populiarėja joga su alumi

Parlamentaras Vytautas Bakas ragina prezidentą nušalinti Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorių Darių Jauniškį ir jo pavaduotoją. Buvusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko teigimu, VSD vadovai turėtų būti nušalinti bent jau iki tol, kol išaiškės aplinkybės dėl ažiotažą sukėlusios informacijos, esą VSD galėjo rinkti informaciją apie kandidato į prezidentus Gitano Nausėdos komandos asmenis bei diplomatą Vygaudą Ušacką.

Atlikus naujausių mėginių tyrimus, naujų koronaviruso atvejų Lietuvoje nenustatyta. Dar laukiama 4 mėginių rezultatų. Iki šiol atlikta apie 230 tyrimų. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras stebi daugiau nei 5 tūkst. žmonių sveikatos būklę.

Besivystančioms šalims, kovojančioms su koronavirusu, Pasaulio bankas skyrė 12 mlrd. dolerių paramą, Tarptautinis valiutos fondas nuo viruso nukentėjusioms šalims ketina skirti apie 50 mlrd. dolerių. Žadama skirti visas įmanomas finansines priemones siekiant bent kiek atsverti viruso protrūkio poveikį ekonominiam augimui. Tuo metu daugelis pasaulio valstybių imasi papildomų rekomendacijų ir apribojimų siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą.

Šiandien į Maskvą atvyksta Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas ir susitiks su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu. Lyderiai sieks suvaldyti padėtį Sirijoje, ypač Idlibo provincijoje, kur pastarosiomis dienomis padažnėjo susirėmimai, o Ankara neteko kelių dešimčių karių. Prieš išvykdamas Turkijos prezidentas pareiškė, kad pagrindinis tikslas – užtikrinti ugnies nutraukimą.

„Sodra“ ruošiasi perimti privačiai II pakopoje sukauptų pensijų išmokėjimą. Kiek ši jos paslauga kainuos, vis dar neaišku. Bet būsimųjų pensininkų atstovas sako, panašu, kad mėnesio sumos žmonėms nebus didesnės, nei jas mokėtų privačios bendrovės. Valdantieji žadėjo kitaip. Seimo opozicijos atstovas sprendimą „Sodrai“ šalia senatvės pensijų išmokėjimo perduoti ir kauptų privačiai, vadina klaida.

Alkoholis ir sportas nerekomenduotinas ir retai praktikuojamas darinys. Tačiau Latvijos sostinėje populiarėja naujas mankštos būdas – joga su alumi. Šis ganėtinai naujas užsiėmimas sparčiai plinta Europoje, o juo užsiimantys tikina, kad taip remia vietinius nedidelius gamintojus.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau