Žinios. Užsienio reikalų ministerija išbraukė Ispanijos salą Tenerifę iš sąrašo vietų, į kurias nerekomenduojama vykti

Paviešinta informacija, dėl kurios Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Vytautas Bakas Seimo valdybai siūlė pradėti parlamentinį tyrimą. Aukšto rango žvalgybos pareigūnas informavo Seimo ir teisėsaugos atstovus, kad Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovybės nurodymu žvalgyba rinko informaciją apie tuomet kandidato į prezidentus Gitano Nausėdos aplinką ir diplomatą Vygaudą Ušacką.

Klaipėdos tarybos narė Ela Andrejeva įtariamo šnipinėjimo byloje apklausta kaip specialioji liudytoja. Ji neigia veikusi prieš Lietuvą.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, iki šiol šalyje nustatytas tik vienas užsikrėtimo koronavirusu atvejis – praėjusį penktadienį 39-erių šiaulietei. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga perspėja, kad toliau lieka rekomendacijos dėl viešų renginių.

Lenkijoje nustatytas pirmas koronavirusu užsikrėtęs žmogus, šalies ligoninėse tiriami dar 70. Užsikrėtęs pacientas guli Zielona Guros ligoninėje Lenkijos vakaruose, jo būklė gera, teigia Lenkijos sveikatos ministerija. Turimais duomenimis, vyras neseniai grįžo iš Vokietijos.

Užsienio reikalų ministerija išbraukė Ispanijos salą Tenerifę iš sąrašo vietų, į kurias nerekomenduojama vykti.

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad naujo ekonomikos ir inovacijų ministro kandidatūros neteiks, nes bus pradėtas ministerijų jungimo procesas.

Trečiadienį Ukrainos Aukščiausioji Rada patvirtino premjero Oleksijaus Hončaruko atsistatydinimą,

Turkijos prezidentas spaudžia Europos Sąjungą pritarti Ankaros veiksmams Sirijoje, jeigu nori išspręsti migrantų krizę.

Sportas. Orai.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau