Žinios. Zelenskis šaukia specialią parlamento sesiją: tikėtina, kad vyriausybėje įvyks nemažai pokyčių

Vakar vakare gavus dar devynių mėginių rezultatus, naujų koronaviruso atvejų Lietuvoje nenustatyta. Kaip praneša Vyriausybė, naujų mėginių kol kas nepaimta. Iš viso iki šiol jų ištirta 215.

Premjeras šiandien turėtų skelbti savo sprendimą – ką ketinama daryti su laisvu Ekonomikos ir inovacijų ministro postu. Pirmadienį po susitikimo su prezidentu jo atstovas pranešė, kad yra du galimi scenarijai – arba Saulius Skvernelisturi siūlyti naują kandidatą į ministrus, arba perorganizuoti tris ministerijas – Ekonomikos ir Energetikos sujungti į vieną, ir joms dar pridėti kuruoti klimato kaitos klausimus, kuriuos dabar prižiūri Aplinkos ministerija.

Šiandien vyks Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio sušaukta speciali parlamento sesija. Tikėtina, kad šalies vyriausybėje įvyks nemažai pasikeitimų, o žiniasklaidos duomenimis, atsistatydinti gali tekti ir premjerui Oleksiyui Honcharukui.

Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir prezidentas Frankas-Walteris Steinmeieris šiandien Hanau mieste pagerbs čia prieš porą savaičių nušautus dešimt žmonių. A. Merkel šias žudynes apibūdino kaip rasistinį nusikaltimą.

Orai.

Sportas. Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje 96:85 nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ ir pakilo į 8 vietą.

Vilniaus „Rytas“ paskutinėse Europos taurės rungtynėse 83:75 nugalėjo Stambulo „Galatasaray“.

FIBA Čempionų lygos ašuntfinalį pradeda Panevėžio „Lietkabelis“.

Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau