Žinios. Premjeras turėtų skelbti sprendimą dėl ekonomikos ir inovacijų ministro posto: yra du scenarijai

Premjeras šiandien turėtų skelbti savo sprendimą – ką ketinama daryti su laisvu Ekonomikos ir inovacijų ministro postu. Pirmadienį po susitikimo su prezidentu jo atstovas pranešė, kad yra du galimi scenarijai – arba Saulius Skvernelisturi siūlyti naują kandidatą į ministrus, arba perorganizuoti tris ministerijas – Ekonomikos ir Energetikos sujungti į vieną, ir joms dar pridėti kuruoti klimato kaitos klausimus, kuriuos dabar prižiūri Aplinkos ministerija.

LRT Tyrimų skyriaus turimi dokumentai rodo, kad per pastarąsias rinkimų kampanijas verslas rėmė Artūro Zuoko šeimai priklausančią viešąją įstaigą. Per ją galėjo būti atsiskaitoma ir už rinkimų kampanijos išlaidas.

Šiandien vyks Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio sušaukta speciali parlamento sesija. Tikėtina, kad šalies vyriausybėje įvyks nemažai pasikeitimų, o žiniasklaidos duomenimis, atsistatydinti gali tekti ir premjerui Oleksiyui Honcharukui.

Jungtinėse Valstijose aiškėja, kad po vadinamojo „super antradienio“ demokratų pirminiai rinkimai gali virsti dvikova tarp buvusio viceprezidento Joe Bideno ir save demokratu socialistu vadinančio senatoriaus Bernio Sanderso.

Orai.

Sportas. Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje 96:85 nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ ir pakilo į 8 vietą.

Vilniaus „Rytas“ paskutinėse Europos taurės rungtynėse 83:75 nugalėjo Stambulo „Galatasaray“.

FIBA Čempionų lygos ašuntfinalį pradeda Panevėžio „Lietkabelis“.

Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau