Žinios. Šokio spektaklis „Aš esu Kovo 11-oji“: šokio kalba – apie laisvės kainą

Vaistai nuo naujojo koronaviruso gali būti prieinami žmonėms jau šią vasarą arba rudens pradžioje: apie tai pranešė Jungtinių valstijų viceprezidentas Mike Pence, kuris šalyje koordinuoja pasiruošimą suvaldyti virusą.

Pasaulio sveikatos organizacija sako, kad koronavirusas yra „nematyta teritorija“ ir perspėja, kad plitimas pasaulyje jau lenkia plitimą Kinijoje – tai reiškia, kad kasdien naujų atvejų pasaulyje jau atsiranda daugiau nei Kinijoje.

Po savaitės prasidėsiančioje Kaziuko mugėje Vilniuje dėl koronaviruso grėsmės ketinama atsisakyti dalies renginių, turėjusių vykti uždarose erdvėse.

Graikijos premjeras Kyriakos Mitsotakis kartu su Europos Sąjungos institucijų vadovais – Ursula fon der Lajen, Charles Micheliu ir Davidu Sassoli – lankysis Graikijos pasienyje su Turkija.

Negalutiniais duomenimis rinkimus Izraelyje laimėjo dabartinio premjero Benjamino Netanyahu vavovaujama „Likud“ partija ir 120 vietų parlamente užsitikrino 36 vietas.

Šeiko šokio teatras su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui skirtu spektakliu pradeda gastroles po Lietuvą. „Aš esu kovo 11-oji“ – taip vadinasi spektaklis šokio kalba pasakojantis apie laisvės kainą.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau