Žinios. Ultimatumas premjerui: arba pasiūlys kandidatą į ekonomikos ir inovacijų ministrus, arba perorganizuos 3 ministerijas

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba skelbia, kad visi šios žiemos mėnesiai buvo kur kas šiltesni už įprastines daugiametes normas.

Sprendžiant laisvos ekonomikos ir inovacijų ministro kėdės klausimą, premjeras turės arba pasiūlyti naują kandidatą, arba perorganizuoti tris ministerijas.

Ištyrus 15 naujų mėginių, koronavirusas nenustatytas.

Ministras Aurelijus Veryga sako, kad iki rytojaus turėtų būti rastas galutinis sprendimas dėl dezinfekcinio skysčio gamybos.

Koronaviruso aukų skaičius pasaulyje perkopė 3 tūkst., užsikrėtusiųjų – 90 tūkst.

Jungtinėse Valstijose prieš rytdienos pirminius rinkimus, kai balsuos iškart 14 valstijų, demokratų kandidatas Joe Bidenas sulaukė geros žinios – iš kovos pasitraukė jauniausias pretendentas.

Nors Lietuva nemažai investuoja į savo įvaizdžio gerinimo kampaniją, šalies gyventojai svečiose šalyse apie Lietuvą ne visada kalba teigiamai: pasak ekspertų, norint pakeisti emigrantų požiūrį, pirmiausia reikėtų ne investuoti į įvaizdžio kampaniją svetur, o dirbti su dar gyvenančiais Lietuvoje.

Izraelyje šiandien vykstančiuose jau trečiuose rinkimuose per metus – premjero Benjamino Netanyahu akistata su buvusiu kariuomenės vadu Beniu Ganzu.

Sportas.

Orai.

Ved. A. Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau