Ryto allegro. Kaip žiniasklaida turi informuoti visuomenę, nekeldama panikos?

Ryto allegro

2020.03.02 07:05

Ryto allegro. Kaip žiniasklaida turi informuoti visuomenę, nekeldama panikos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kultūros naujienų apžvalga spaudoje.

Kaip „Brexitas“ paveiks Jungtinėje Karalystėje norinčius studijuoti Lietuvos abiturientus? Pokalbis su Seimo Švietimo ir mokslo komiteto nare Viktorija Čmilyte-Nielsen.

Parodoje „Revizija“ eksponuojami XX a. 5 ir 6 dešimtmečių studentų tapybos darbai. Kaip jie atskleidžia anuometinio tapybos dėstymo ypatumus ir kokius fiksuoja pokyčius pačioje sistemoje?

Užsienio įvykių apžvalgoje: Berlynalės scena ir užkulisiai. Martino Liuterio Kingo žygis virtualioje realybėje. Opera A. Litvinenkai.

Lietuvoje viešėjo „Oskaro“ laureatė, iliustruotoja ir animacinių filmų kūrėja iš Kanados Torill Kove.

Nors kasmet nuo gripo miršta daugiau žmonių nei iki šiol pareikalavo koronaviruso epidemija, pastaroji sėja nerimą. Kokia žiniasklaidos atsakomybė? Kur riba tarp informavimo ir panikos kėlimo? Apie tai diskutuosime su lrt.lt portalo vyr. redaktoriumi Mindaugu Jackevičiumi, Žurnalistų sąjungos pirmininku Dainiumi Radzevičiumi ir VU Komunikacijos fakulteto profesoriumi Gintaru Aleknoniu.

Prie Vidaus reikalų ministerijos pradeda veikti nauja darbo grupė, skirta veiksmingesniam atsakui į neapykantos nusikaltimus ir neapykantos kalbą Lietuvoje didinti. Jos tikslus aptarsime su darbo grupės atstovais Tomu Vytautu Raskevičiumi ir Birute Sabatauskaite.

LRT KLASIKA atsinaujina. Programos pokyčius ir naujas laidas aptarsime kartu su LRT KLASIKOS redakcijos vadovu Julijumi Grickevičiumi.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.