Žinios. Klausimai dėl automobilių mokesčio: mokėti reikės ne tik už taršą, bet ir už ekspertizę?

Už automobilių registracijos mokesčio surinkimą ir nustatymą atsakingos „Regitros“ vadovai sako, kad daliai automobilių prieš apskaičiuojant naująjį mokestį teks atlikti ekspertizę, kad būtų nustatyta anglies dioksido emisija.

Naujų koronaviruso užkrato atvejų Lietuvoje nenustatyta. Pirmoji ir vienintelė koronavirusu užsikrėtusi moteris tebegydoma Šiaulių respublikinėje ligoninėje, teigiama, kad jos būklė gera.

Pasaulyje plintant koronavirusui, Tailandas, Autralija ir Jungtinės Valstijos praneša apie pirmąsias viruso aukas.

Pirmoji kovo savaitė bus labai svarbi ir parodys, ar galima tikėtis globalios ekonominės krizės, kuri palies ir Lietuvą, nes tiekimo ir ryšių grandinės trūkinėja, interviu „Savaitei“ sakė prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Lietuvoje jau gerą dešimtmetį aukštosiose moyklose nerengiant bibliotekininkų, kai kurios bibliotekos skundžiasi jų stygiumi.

Afganistano prezidentas Ashrafas Ghanis paskelbė, kad jo vyriausybė neketina su Talibanu keistis kaliniais, kaip numatyta vakar pasirašytame Jungtinių Valstijų ir Talibano susitarime.

Graikijos ir Turkijos pasienyje susibūrus apie 13 tūkst. migrantų iš Turkijos, Europos Sąjungos sienų kontrolės agentūra „Frontex“ paskelbė aukšto lygio parengtį ir siunčia pagalbą Graikijai.

Slovakijos parlamento rinkimuose triumfavo opozicija.

Jungtinių Valstijų demokratų pirminiuose kandidato į prezidentus rinkimuose Joe Bidenas švenčia pirmąją pergalę.

Sportas. Orai.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau