Lietuvos diena. Jei besisaugantis nuo koronaviruso žmogus turi dirbti iš namų – būtina susitarti su darbdaviu

Lietuvos diena

2020.03.01 13:00

Lietuvos diena. Jei besisaugantis nuo koronaviruso žmogus turi dirbti iš namų – būtina susitarti su darbdaviu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

COVID-19 epidemija ir toliau plinta pasaulyje. Pirmieji atvejai užfiksuoti Airijoje ir Liuksemburge. Lietuvoje naujų užsikrėtimo atvejų neužfiksuota, tačiau paskelbta ekstremali situacija turi įtakos darbuotojams, grįžusiems į darbą iš užsienio.

Šiandien sukanka 30 metų, kai įsteigtas Lietuvos bankas – centrinis bankas Lietuvos Respublikoje. Būdamas Eurosistemos dalyvis, Lietuvos bankas rūpinasi visos euro zonos, kuri jungia devyniolika šalių su daugiau kaip 330 milijonų gyventojų, pinigų politika ir ekonomikos augimu. Minint Lietuvo banko 30 metų sukaktį Vilniuje, Pinigų muziejuje, parengta paroda „Lietuvos bankas 1990–2020 m. Įvykiai ir žmonės“, kurią galima bus aplankyti artimiausiais mėnesiais patogiu laiku.

Telefoninai sukčiai nusitaikė į bankų programėles. Skambutį gavęs vilnietis nustębęs, nes sukčiai žinojo jo visus asmens duomenis ir net sąskaitos likutį. Policijai toks atvejis pirmas, bankai įspėja klientus akylai saugoti PIN kodus ir neprisijungti kam nors prašant.

Europos Sąjunga tęsia pasirengimą chaotiškam scenarijui, jei „Brexito“ prekybos derybos su Jungtine Karalyste baigtųsi nepasiekus jokio susitarimo. Derybos, kuriose iki gruodžio 31-osios turėtų būti parengtas susitarimas, turėtų prasidėti rytoj.

Ved. Darius Matas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.