Žinios. Nors oro balionai – sostinės simbolis, oreiviai nerimauja: vietos virš miesto jiems neliks?

Šiauliai paskelbti koronaviruso židiniu, čia patvirtinus pirmąjį Lietuvoje šio viruso atvejį.

Šalies vadovai ragina nepasiduoti panikai, pasitikėti specialistais ir netikėti melagingomis naujienomis dėl koronoviruso.

Beveik pusketvirto šimto krepšinio sirgalių pateikė prašymus grąžinti pinigus už bilietus į šio vakaro Eurolygos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Milano „Olimpia“ klubų.

Daugėjant koronaviruso atvejų pasaulyje finansų rinkos reaguoja neigiamai.

Vartotojų teisių apsaugos tarnyba išplėtė sąrašą vietovių, į kurias nebenorintys vykti turistai gali reikalauti grąžinti jau sumokėtus pinigus.

Valdančiajai koalicijai priklausantys parlamentarai siekia inicijuoti valstybinio komercinio banko steigimo procesą.

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius skųs teismui Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimą, kuriame teigiama, kad ministras pažeidė įstatymą, kai už jo pietus sumokėjo ministerijai pavaldžios įmonės.

Po šiąnakt vykusių bombardavimų Sirijos Idlibo regione, per kuriuos žuvo 33 Turkijos kariai, Ankara grasina trims paroms atverianti pabėgėliams savo sienas su Europa.

Prokuratūra paskelbė skųsianti teismo sprendimą prieš jurbarkietę smurtavusio jaunuolio byloje.

Karšto oro balionai Vilniaus danguje jau yra tapę ne tik viena sėkmingiausių reklamų užsieniui, bet ir miesto simboliais. Tačiau oreiviai dėl vis intensyvėjančių lėktuvų skrydžių sako, kad netrukus jiems vietos virš miesto nebeliks.

Popietę Lietuva tryliktąjį kartą rinkosi rašyti Nacionalinio diktanto.

Taip pat laidoje – socialinių tinklų naujienų apžvalga. Šįkart ji – su Audra Avižiūte.

Sportas. Triskart olimpinis čempionas Sun Yangas sulaukė maksimalios bausmės. Kinijos plaukikas ir pagrindinis Dano Rapšio konkurentas plaukiant 200 metrų laisvuoju stiliumi suspenduotas aštuoneriems metams.

Lietuvos futbolo federacija pagerbė geriausius praėjusiais metais.

Pergalę NBA čempionate iškovojo Indianos „Pacers“ klubas.

Bėgikas Simas Bertašius demonstruoja vis geresnę sportinę formą. Praėjusį savaitgalį Lietuvos čempionu tapęs lengvaatletis Belgrade pagerino jam pačiam priklausiusį Lietuvos uždarų patalpų rekordą.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.