Žinios. Ne visos viltys prarastos: koronaviruso išsigandę keliautojai turi galimybę susigrąžinti bent dalį sumokėtos sumos

Šiauliai paskelbti koronaviruso židiniu, čia patvirtinus pirmąjį Lietuvoje šio viruso atvejį.

Prezidento patarėjas teigia, kad šalies vadovas mano, jog ekstremaliųjų situacijų operacijų centras imasi visų veiksmų, taip pat siūlo prezidentūros specialistų pagalbą šiam centrui, jeigu jos prireiktų.

Dėl koronoviruso atvejo Lietuvoje valdžia imasi naujų priemonių.

Lietuvoje užfiksavus pirmąjį koronaviruso atvejį, Seimo valdyba, po neeilinio posėdžio nutarė kreiptis į Ekstremaliųjų situacijų operacijų centrą, klausdama, ar Seimas turėtų organizuoti Kovo 11-osios renginius.

Vartotojų teisių apsaugos tarnyba išplėtė sąrašą vietovių, į kurias nebenorintys vykti turistai gali reikalauti grąžinti jau sumokėtus pinigus.

Keli šimtai krepšinio sirgalių pateikė prašymus grąžinti pinigus už bilietus į penktadienio vakaro Eurolygos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Milano „AX Armani“ klubų, nerimaujant dėl koronaviruso plitimo.

Daugėjant koronaviruso atvejų pasaulyje finansų rinkos reaguoja neigiamai.

Po šiąnakt vykusių bombardavimų Sirijos Idlibo regione, per kuriuos žuvo 33-ys Turkijos kariai, Ankara grasina trims paroms atverianti pabėgėliams savo sienas su Europa.

Prokuratūra paskelbė skųsianti teismo sprendimą prieš jurbarkietę smurtavusio jaunuolio byloje.

Popietę Lietuva tryliktąjį kartą rinkosi rašyti Nacionalinio diktanto.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau