Žinios. Skvernelis: šiuo metu Lietuvoje nėra nė vieno patvirtino koronaviruso atvejo

Po Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdžio premjeras Saulius Skvernelis patikino, kad šiuo metu Lietuvoje nėra nė vieno patvirtino koronaviruso atvejo.

Atsakingos institucijos kartoja: koronaviruso atvejų Lietuvoje dar nėra nustatyta, tačiau dalis Europoje plinančio viruso išgąsdintų žmonių ėmė kaupti maisto atsargas.

Sveikatos apsaugos ministerija į rizikingų teritorijų sąrašą įtraukė Honkongą, Iraną, Japoniją, Pietų Korėją ir Singapūrą. iki šiol tokia teritorija buvo laikoma visa Kinijos liaudies respublika, prieš keletą dienų buvo įtraukta ir Šiaurės Italija.

Vilniaus Santaros klinikos dėl išaugusios koronaviruso rizikos ėmė riboti planines operacijas, ligonių lankymą, konferencijas medikams.

Kol Lietuvoje dėl koronaviruso grėsmės posėdžiauja Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centras, apie pirmąjį užkrato atvejį skelbia Estija.

Nepaisant esktremaliosios situacijos, rytoj Kaune vyks „Žalgirio“ ir „AX Armani“ krepšinio klubų dvikova, o ją stebėti galės ir krepšinio sirgaliai.

„Brexitas“ be susitarimo – vėl įmanomas. Jungtinės Karalystės vyriausybė paskelbė birželį nuspręsianti, ar nutraukti derybas dėl prekybos susitarimo su Europos Sąjunga.

Už nepilnametės sumušimą ir prievartą nuteistas jurbarkietis realaus laisvės atėmimo išvengs.

Skuodo rajone Mosėdyje įkurtame akmenų muziejuje, tvarkant palėpę, rasti netikėti lobiai.

Sportas. Orai.

Ved. G. Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau