Žinios. Viena garsiausių pasaulio tenisininkių Marija Šarapova paskelbė, kad baigia karjerą

Pasaulio sveikatos organizacija perspėja dėl koronaviruso epidemijos posūkio – dabar daugiau naujų užsikrėtimo atvejų aptinkama už Kinijos ribų nei Kinijoje.

Lietuvoje skelbiama ekstremalioji situacija.

Koronaviruso protrūkio padarinius jau jaučia Lietuvos verslas.

Koronavirusui plintant Europoje, vienas galimų kelių užkratui į Lietuvą – per jūrų uostą. Jau po mėnesio Klaipėdoje pasklis pirmieji kruizinių laivų keleiviai. Priimti turistus rengiasi uosto direkcija, turizmo centras ir medikai.

Apie koronaviruso plitimą bus kalbama ir „Panoramoje“, „Dienos temoje“, su buvusiu Europos Komisijos nariu Vyteniu Andriukaičiu.

Europos Komisija pateikė kasmetinę Lietuvos ekonomikos iššūkių analizę.

Šimtai šalies gyventojų prarado pinigus nusikalstamose schemose, kurios maskuojamos tarsi investavimas, nors realybėje yra apgaulė. LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, Lietuvoje veikė susijusios įmonės, pinigus viliojusios ir iš užsieniečių, ir iš Lietuvos gyventojų.

Choras „Jauna muzika“ šįvakar Vilniuje, Nacionalinėje filharmonijoje, rengia 30-mečio koncertą.

Valstybinė miškų urėdija pradeda pavasarinę sėją. Panevėžio regioninio padalinio medelyne pasodinta apie 2,5 mln. eglės sėjinukų. Naudojamos pažangiausiomis miško sėjinukų auginimo technologijos, kurios padeda užauginti net tris sėjinukų derlius per vienerius metus.

Sportas. Viena garsiausių pasaulio tenisininkių Marija Šarapova paskelbė, kad baigia karjerą.

NBA čempionate Indianos „Pacers“ įspūdingai atsitiesė po vieno didžiausių pralaimėjimų klubo istorijoje.

Lietuvos lengvosios atletikos uždarųjų patalpų čempionate dviejų geriausių šalies trišuolininkių dvikova neįvyko, nes normatyvą į Tokijo olimpines žaidynes pernai įvykdžiusi Diana Zagainova dar gydosi traumą.

Orai.

Ved. Eglė Bučelytė.