Žinios. PSO perspėja dėl koronaviruso epidemijos posūkio: daugiau naujų užsikrėtimų aptinkama už Kinijos ribų

LRT TELEVIZIJA

2020.02.26 16:25

Pasaulio sveikatos organizacija perspėja dėl koronaviruso epidemijos posūkio – dabar daugiau naujų užsikrėtimo atvejų aptinkama už Kinijos ribų nei Kinijoje.

Lietuvoje skelbiama ekstremalioji situacija.

Koronaviruso protrūkio padarinius jau jaučia Lietuvos verslas.

Apie koronaviruso plitimą bus kalbama ir „Panoramoje“, „Dienos temoje“, su buvusiu Europos Komisijos nariu Vyteniu Andriukaičiu.

Šimtai šalies gyventojų prarado pinigus nusikalstomose schemose, kurios maskuojamos tarsi investavimas, nors realybėje yra apgaulė. LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, Lietuvoje veikė susijusios įmonės, pinigus viliojusios ir iš užsieniečių, ir iš Lietuvos gyventojų.

Europos Komisija pateikė kasmetinę Lietuvos ekonomikos iššūkių analizę.

Seimo narys Vytautas Bakas sako, kad Seimo valdyba suklydo nesiūlydama inicijuoti parlamentinio tyrimo dėl galbūt neteisėto informacijos rinkimo vienoje iš saugumą užtikrinančių institucijų.

Atėmus teisę dirbti su įslaptinta informacija, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas atleistas iš tarnybos.

Magistralėje netoli Kauno nuo kelio nuvažiavus vilkikui sužaloti darbininkai. Du su sunkiais sužalojimais paguldyti į ligoninę.

Choras „Jauna muzika“ šįvakar Vilniuje, Nacionalinėje filharmonijoje, rengia 30-mečio koncertą.

Leidykla „Tikra knyga“ nuosekliai leidžia paveikslėlių knygas vaikams. Ką tik pasirodė naujas leidinys patiems mažiausiems – Aušros Kiudulaitės autorinė knyga „Maksas ir 92 musės“.

Taip pat laidoje – socialinių tinklų naujienų apžvalga. Šįkart ji – su Simona Vasiliauskaite.

Sportas. Viena garsiausių pasaulio tenisininkių Marija Šarapova paskelbė, kad baigia karjerą.

NBA čempionate Indianos „Pacers“ įspūdingai atsitiesė po vieno didžiausių pralaimėjimų klubo istorijoje.

Lietuvos lengvosios atletikos uždarųjų patalpų čempionate dviejų geriausių šalies trišuolininkių dvikova neįvyko, nes normatyvą į Tokijo olimpines žaidynes pernai įvykdžiusi Diana Zagainova dar gydosi traumą.

Orai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau