Visi kalba. Lietuvos elito nepažįstantis Pilinkus, žurnalistiką į keliones išmainęs Dapkus ir „lengvą smurtelį“ prieš vaikus naudojusi Čereškevičienė

Laidoje „Visi kalba“:

Pokalbis su menotyrininku Sauliumi Pilinkumi apie Lietuvos elitą – tikrąjį ir tą, kuris talpinamas į kabutes. S. Pilinkus papasakos apie šiandieninę elito sampratą, štai pašnekovas mano: „Tikras elitas nė nesusimąsto, kad toks yra.“ Tai pat bus sužaistas ir „BLIC“ turnyras, kuriame S. Pilinkus turės atspėti, apie kokį Lietuvos žymų asmenį yra kalbama. Deja, turnyras susiklostys ne S. Pilinkaus naudai.

Liudą Dapkų galima apibūdinti kaip žmogų, iš arti mačiusį laikraščio mirtį ir netgi dalinai prisidėjusį prie minėtosios mirties. Liudas Dapkus – ilgametis žurnalistas, savo kasdienį darbą redakcijoje iškeitęs į keliones. Tačiau L. Dapkus įsitikinęs: „Žmogus žurnalistu lieka visam gyvenimui.“ Pašnekovas papasakos apie žurnalistikos situaciją Lietuvoje ir atskleis, kada pastaroji buvo pasiekusi taip vadinamąjį aukso amžių.

Paskutinysis laidos pašnekesys – su „Tele bim-bam“ mama tituluojama Neringa Čereškevičiene. Moteris, jau nutraukusi savo sceninę veiklą, papasakos, ką mano apie vaikus, kurių vaikystę „suprojektuoja vaikai“. Taip pat atskleis, kaip jos pačios vaikams sekėsi dainuoti „Tele bim-bam“ kolektyve.

Ved. Lavija Šurnaitė ir Algis Ramanauskas.