Žinios. Koronaviruso protrūkio padarinius jau jaučia Lietuvos verslas: trūksta ar vėluoja prekės, stringa gamyba

Lietuvoje skelbiama ekstremalioji situacija. Anot Vyriausybės, tai leis lengviau koordinuoti prevencinius pasirengimo virusui veiksmus, panaudoti valstybės medicinos išteklių rezervą, greičiau ir lengviau atlikti kitas procedūras.

PSO perspėja dėl posūkio koronaviruso epidemijoje – dabar daugiau naujų užsikrėtimų aptinkama už Kinijos ribų nei Kinijoje. Užsikrėtimai siejami su apsilankymu Italijos Šiaurėje.

Koronaviruso protrūkio padarinius jau jaučia Lietuvos verslas – vienoms įmonėms trūksta prekių, kitoms vėluoja pristatymai, trečiose stringa gamyba.

LRT tyrimas: nepagaunami apgaulės meistrai. Šimtai Lietuvos gyventojų prarado milžiniškus pinigus tarptautinėse nusikalstamose schemose, kurios užmaskuojamos tarsi investicinė galimybė, nors iš tiesų tai yra apgaulė. Tačiau dėl įstatymų spragos nukentėjusieji palikti likimo valiai.

Prezidentas Gitanas Nausėda sako įžvelgiantis netolygumų skirstant lėšas kelių tvarkymui, tačiau premjero gyvenamos gatvės asfaltavimą vertins sulaukęs Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos išvados.

Atėmus teisę dirbti su įslaptinta informacija, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas atleistas iš tarnybos.

Orai.

Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau