Žinios. Šiauliuose Užgavėnės tapo rekordo siekiu – iš tūkstančių blynų iškilo beveik metro aukščio rietuvė

Tenerifės viešbutyje – karantinas dėl koronaviruso: izoliuoti 1000 žmonių.

Įtarimai dėl koronaviruso iš šiaurės Italijos grįžusiam vyrui nepasitvirtino.

Ruošiantis galimam koronaviruso plitimui, Vilniaus savivaldybė taip pat imami papildomų apsaugos ir higienos priemonių.

Labiausiai koronaviruso paveiktos šalys – Kinija, Pietų Korėja, Italija – imasi papildomų kontrolės ir kovos su protrūkiu priemonių.

Mirė ilgametis Egipto prezidentas Hosnis Mubarakas.

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas neinicijuos parlamentinio tyrimo dėl Seimo nario Vytauto Bako pateiktos medžiagos. Tai pareiškęs komiteto pirmininkas Dainius Gaižauskas tikina, kad nesiimti tyrimo nuspręsta uždarame posėdyje išklausius Specialiųjų tyrimų tarnybos ir Generalinė prokuratūros vadovų.

Tiriant saugomo gyvūno – stumbrės – sumedžiojimo aplinkybes, nebegalima atlikti visų ekspertizių, nes dingo ir gyvūno viduriai, ir jį nušovusi kulka, o paties kaltę prisiėmusio „valstiečio“, Utenos tarybos nario Jono Slapšinsko, blaivumo policija netikrino.

Klaipėdoje teisiami du paaugliai, apiplėšinėję kitus paauglius ir grasinę jiems. Nepilnamečiai plėšikai iš parduotuvės vogė cigaretes, įsibrovė į kioską, kėsinosi pagrobti moters rankinę.

Kauno valdantieji į Tarybos posėdžio darbotvarkę neįtraukė opozicijos siūlymo atsisakyti vienkartinių plastiko gaminių miesto šventėse.

Šiaulių konditeriai per Užgavėnes užsimojo pasiekti didžiausios blynų rietuvės rekordą. Iš beveik pusmetrio skersmens įvairių skonių ir formų blynų sudėtas 96 centimetrų aukščio bokštas.

Sportas. Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau