Ryto allegro. Nauji vėjai Šiuolaikinio šokio asociacijoje?

Ryto allegro

2020.02.25 08:08

Ryto allegro. Nauji vėjai Šiuolaikinio šokio asociacijoje?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Daugeliui Užgavėnės asocijuojasi su žiemos išvarymu, sočiu pavalgymu prieš Gavėnią ir, žinoma, kaukėmis. Tačiau kaip keičiantis socialinėms normoms ir klimatui turėtų keistis ir Užgavėnės? Domėjosi Birutė Rutkauskaitė, pakalbinusi Lietuvos kultūros centro direktoriaus pavaduotoją regionų kultūros veikloms Ingą Kriščiūnienę ir tautodailės specialistę Astą Valiukevičienę.

Vilniaus knygų mugėje savo leidžiamas knygas vaikams ir jaunimui pristatė leidykla „MeMo“ iš Nanto miesto Prancūzijoje. Leidėją Yara Nascimento pakalbino Alma Valantinienė.

Menotyrininko Ernesto Parulskio komentaras apie aimanas dėl rusiško Vilniaus.

Muzikologės Jūratės Katinaitės įspūdžiai iš Vienoje vykusios operos „Egmontas“, kur pagrindinę partiją atlieka mūsų solistas Edgaras Montvidas.

Pristatyta naujoji Šiuolaikinio šokio asociacijos pirmininkė – jaunosios kartos šokio kūrėja Agnietė Lisičkinaitė. Pokalbis apie naujus vėjus asociacijoje bei šiuolaikinio šokio Lietuvoje kryptis.

Pokalbis su kompozitoriumi Mantvydu Leonu Pranuliu, vienu iš pirmosios M. K. Čiurlionio stipendijos laureatų. Apie įvairialypę kūrybą teatrui, kinui ir atlikėjams bei sąsajas su Čiurlioniu.

Ved. Austėja Kuskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.