Žinios. Skatinimas rinktis pedagogo profesiją: nuo kitų metų studentams skirsiamos triženklės stipendijos

Italijoje – jau šešta mirtis nuo koronaviruso, užsikrėtusiųjų – daugiau nei 200. Susirgimų šuolis fiksuojamas ir Pietų Korėjoje, ir Irane. Apie susirgimų atvejus skelbiant naujoms šalims, baiminamasi, kad viruso proveržis virs pasauline pandemija.

Reaguojant į Italijoje plintantį koronavirusą, Valstybės ekstremalių situacijų komisija prevencijos tikslais siūlo skelbti ekstremaliąją situaciją valstybės mastu.

„Socialdarbiečių“ lyderis Gediminas Kirkilas sako prezidentui Gitanui Nausėdai įteikęs siūlymą po 4-erių metų iš esmės keisti Seimo rinkimų sistemą.

Kai viena po kitos sprogo kelios ekologinės bombos, steigiama darbo grupė nuotekų tvarkymo strategijai rengti.

Pedagogų poreikio tyrimą atlikę Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkai nustatė, kad Lietuvos mokyklose trūksta daugiau nei 300 mokytojų. Norint paskatinti studentus rinktis mokytojo profesiją, jau nuo kitų mokslo metų ketinama įsteigti papildomas stipendijas.

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas kartu su žmona Melania aplankė Tadžmahalą, kur stebėjo saulėlydį. Tai pirmasis Trumpo vizitas Indijoje.

Londone prasidėjo Juliano Assange'o ekstradicijos svarstymas. Jį išduoti prašo Jungtinės Valstijos.

Lietuvoje kyla studijų kainos. Dalis ekspertų kritikuoja kainų sudarymo tvarką, esą nėra aišku, kiek valstybei, o kiek pačiam studentui teks mokėti už mokslą.

Socialinių tinklų naujienos. Jas pristato Simona Vasiliauskaitė.

Ved. J. Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau