Žinios. Ekspertai kritikuoja kylančių studijų kainų sudarymo tvarką: trūksta skaidrumo, kiek mokės valstybė, kiek – studentas

Italijoje, Pietų Korėjoje ir Irane – naujų susirgimų koronavirusu Covid-19 šuolis. O apie pirmuosius ligos atvejus skelbiant naujoms šalims, baiminamasi, kad viruso proveržis virs pasauline pandemija.

Reaguojant į Italijoje plintantį koronavirusą, sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad oro uostuose nedelsiant bus pradėtas naudoti mobilusis termovizorius, Italijoje besilankantiems lietuviams bus siunčiamos SMS žinutės su aktualia informacija, o visi iš viruso paveiktų zonų grįžę gyventojai turės galimybę būti izoliuoti.

Gitanas Nausėda priėmęs Socialdemokratų darbo partijos pirmininką Gediminą Kirkilą, be kitų temų, aptarė pastarojo siūlymą keisti Seimo rinkimų tvarką.

Kyla studijų kainos: ekspertai kritikuoja kainų sudarymo tvarką – esą trūksta skaidrumo nustatant, kiek valstybei ar pačiam studentui teks mokėti už mokslą.

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas atvyko savo pirmojo vizito į Indiją, kur Ahmedabado miesto stadione jį pasitiko dešimtys tūkstančių žmonių.

Londone prasidėjo Juliano Assange ekstradicijos svarstymas.

„Utenos trikotažas“ pripažinta pirmąja bendrove pasaulyje, atitinkančia aplinkosaugos organizacijos „Greenpeace“ tekstilės gamybos standartą.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau