Ryto allegro. Berlyno kino festivalio konkursinėje programoje varžysis ir Lauryno Bareišos trumpametražis filmas „Atkūrimas“

Ryto allegro

2020.02.24 08:08

Ryto allegro. Berlyno kino festivalio konkursinėje programoje varžysis ir Lauryno Bareišos trumpametražis filmas „Atkūrimas“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šią savaitę prasidedančio Berlyno kino festivalio konkursinėje programoje su dar 23 filmais iš viso pasaulio varžysis ir Lauryno Bareišos trumpametražis filmas „Atkūrimas“.

Pokalbis po diskusijos Vilniaus knygų mugėje „Kokių žodynų reikia visuomenei?“ su vertėja Irena Aleksaite, Bendrinės lietuvių kalbos žodyno vyriausiąja redaktore Danute Liutkevičiene ir viena iš žodyno rengėjų Vilija Sakalauskiene.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Rašytojas Saulius Šaltenis pristato naują romaną „Geležiniai gyvatės kiaušiniai“.

Pirmadienio viktorina apie Metų knygos autorius ir jų knygas.

Slovėnų režisierius Jaša Koceli Nacionaliniame Kauno dramos teatre stato senovės graikų tekstais paremtą spektaklį „Elektra“.

Ved. Alma Valantinienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.