Labas rytas, Lietuva I d. Vyras ir moteris, meilė ir pavydas – Panevėžio lėlių vežimo teatras kviečia į nevaikiškų rūpesčių spektaklį

Vasario 21-oji, penktadienis.

Spaudos apžvalg su Pauliumi Šironu.

Nuo šiandien arčiau kino ekranų kviečia nuotykių drama „Protėvių šauksmas“, istorinės dokumentinės dramos apie baltų gentis ir prancūzų pareigūnus bei šnipus, taip pat animacinė juosta visai šeimai „Augintiniai susivienija“.

Panevėžio lėlių vežimo teatras ruošiasi ne vaikiško spektaklio premjerai. Komiškas ir siautulingas, pagal Pierre de Beaumarchais knygą pastatytas spektaklis žengia į sceną – tai pirmasis tokio pobūdžio spektaklis suaugusiesiems šiame teatre.

Tris savaites po Iraną keliavę lietuviai Paulius ir Ieva Marija pasakoja, kad tėvai ir draugai linkėjo vien grįžti. Tačiau aplankę kvapą gniaužiančius gamtos kampelius pora sako pavojų nepajutusi – vien nuovargį nuo įspūdžių.

Amžiaus ribos darbo rinkoje. Kokios jas, ir kaip keisti nusistovėjusius dalykus, pasakoja SEB banko ekonomistas Tadas Povilauskas.

LRT rodo susitikimus su Kovo 11-osios Akto signatarais. Jonas Tamulis prisimena, kad tuomet norėjosi visko greitai ir užtikrintai – pripažįsta, kad būta naivumo. Tačiau sako, kad svarbiausias dalykas, tai prieš tris dešimtmečius visiems Lietuvos vaikams padovanotas pasaulis.

Dar viena spaudos apžvalga.

Ved. Ugnė Siparė.