Žinios. Kauno valstybinis lėlių teatras pristato premjerą patiems mažiausiems – nuo dešimties mėnesių iki dvejų metų

Briuselyje prasideda Europos Vadovų Tarybos susitikimas, kuriame šalių lyderiai derėsis dėl kito septynerių metų Europos Sąjungos biudžeto.

„Sodros“ duomenimis, žmonių pajamos iki mokesčių pernai vidutiniškai augo maždaug 9-iais procentais, tačiau realiai jos augo kas antram dirbančiajam.

Naujas LRT tyrimas. Į Kuršių marias metų metus tekėjo ne tik „Grigeo“ nuotekos. Kaip išsiaiškino LRT Tyrimų skyrius, nuotekas su gyvsidabriu į unikalų vandens telkinį leido ir valstybės įmonė – Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.

Reaguodama į LRT tyrimą, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija atmeta kaltinimus teršiant Kuršių marias nuotekomis su gyvsidabriu ir tvirtina, jog saugant uosto akvatorijose iškastą dumblą laikomasi visų aplinkosauginių reikalavimų.

Parodų ir kongresų centre „Litexpo“ prasidėjo 21-oji Vilniaus knygų mugė.

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius apskundė Generalinės prokuratūros sprendimą dėl Lietuvos pašto valdybos.

Lenkijos valdančiųjų lyderis Jaroslawas Kaczynskis pats paprašė, kad Lietuva neskirtų jam vieno iš aukščiausių Lietuvos valstybės apdovanojimų.

Vokietijos kanclerė sako, kad yra daug ženklų, jog šaulys, dviejose kaljano kavinėse iššaudęs 9-is žmones, veikė dėl kraštutinių dešiniųjų, ekstremistinių ir rasistinių motyvų.

Buvęs Seimo narys Kęstutis Pūkas lieka nuteistas dėl seksualinio priekabiavimo, taip pat pripažintas kaltu dėl neteisėto šaunamųjų ginklų ir šaudmenų laikymo.

Jungtinėse Valstijose milijardierius Michael Bloomberg pirmą kartą dalyvavo demokratų debatuose ir sulaukė itin aštraus puolimo.

Kinija paskelbė, kad koronaviruso atvejų per parą padaugėjo mažiau kaip 400-ais, tai mažiausias šuolis per tris savaites.

Kauno valstybinis lėlių teatras pristato pirmąją premjerą patiems mažiausiems žiūrovams – mažyliams nuo dešimties mėnesių iki dvejų metų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau