Žinios. Pirmąsyk debatuose pasirodžiusiam Bloombergui – šūsnis piktų replikų: kritikuotas dėl turtų, seksizmo ir požiūrio į tautines mažumas

Prasideda Europos Vadovų Tarybos susitikimas, kuriame lyderiai pradės derybas dėl kito septynerių metų Europos Sąjungos biudžeto. Prieš susitikimą protestą surengė Lietuvos, Latvijos ir Estijos ūkininkai, reikalaujantys teisingo tiesioginių išmokų paskirstymo.

„Sodros“ duomenimis žmonių pajamos iki mokesčių pernai vidutiniškai augo maždaug 9 proc., tačiau realiai jos augo kas antram dirbančiajam.

Šiandien prasidėjo 21-oji Vilniaus knygų mugė.

Vokietijos kanclerė sako, kad yra daug ženklų, jog šaulys, dviejose kavinėse iššaudęs 9 žmones, veikė dėl kraštutinių dešiniųjų ekstremistinių ir rasistinių motyvų.

Buvęs Seimo narys Kęstutis Pūkas lieka nuteistas dėl seksualinio priekabiavimo, taip pat pripažintas kaltu dėl šaunamųjų ginklų ir šaudmenų laikymo.

Baigtas Alytaus gaisravietės antrasis tvarkymo etapas, per kurį išvežtos beveik 5,5 tūkst. tonų pavojingųjų atliekų.

Jungtinėse Valstijose milijardierius Michaelas Bloombergas pirmą kartą dalyvavo demokratų debatuose ir sulaukė itin aštraus puolimo.

Kinija paskelbė, kad koronaviruso atvejų per parą padaugėjo mažiau kaip 400, tai mažiausias šuolis per 3 savaites.

Kauno valstybinis lėlių teatras pristato pirmąją premjerą patiems mažiausiems žiūrovams – kūdikiams nuo 10 mėnesių iki 2 metų.

Vad. A. Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.