Čempionų pietūs. Belgiška reforma Lietuvos futbole, skirtingi savaitgaliai su krepšiniu ir pirmasis Europos čempionato atrankos langas

Čempionų pietūs

2020.02.20 14:30

Čempionų pietūs. Belgiška reforma Lietuvos futbole, skirtingi savaitgaliai su krepšiniu ir pirmasis Europos čempionato atrankos langas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Belgiška Lietuvos futbolo reforma: ar mūsų šalyje įmanoma išugdyti jauną talentingą žaidėją?

Apie jaunimo futbolą – nuo lietuviškų realijų iki užsienio aktualijų – kalbėsimės su Lietuvos Futbolo federacijos jaunimo futbolo departamento atstovu - Robertu Každanu.

Krepšinio sektoriuje – seksime karštais “Karaliaus Mindaugo Taurės” ir NBA “Visų Žvaigdžių savaigalio” pėdsakais bei narstysime naująją Lietuvos krepšinio rinktinę pirmajame Europos čempionato atrankos lange.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Epiškiausių vietinių ir pasaulinių sporto įvykių, nuotykių ir reiškinių apžvalga, patiekiama aštriais ironiškais įžvalgų blyksniais. Liežuvių taikikliuose - populiariausi sporto žaidimai, kultinės asmenybės, svarbiausi čempionatai ir turnyrai. Dramos, trileriai, košmarai ir komedijos tarp varžybų linijų ir už jų ribų. Iš sportbačių verčiančios frazės. Kolektyviniai ir individualūs mūšiai. Generoliški ir spontaniški trenerių sprendimai. Viskas, dėl ko aikštės, stadionai ir ekranai neatvėsta nuo aušros iki sutemų. Ir nuo sutemų iki aušros. Laida transliuojama ketvirtadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Čempionų pietūs

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.