Visi kalba. Kova su antivakseriais, blogiausias Seimas pagal Degutienę ir su diskriminacija nesusidūręs lenkų publicistas

Vasario 21-osios LRT TELEVIZIJOS laidoje „Visi kalba“ svečiuojasi medicinos mokslų daktaras, profesorius, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) vadovas Saulius Čaplinskas. Pasak specialisto, antivakserį pažinsi iš frazės „Aš ne prieš skiepus, bet...“ Tokiam žmogui, jei tai nėra radikalus antivakseris, reikia paaiškinti skiepų naudą, sako ULAC direktorius. Ir priduria, kad tai, jog skiepai yra nesusiję su autizmu yra visiška nesąmonė. Net atvirkščiai: tarp skiepytų vaikų autizmo atveju nustatoma mažiau.

Taip pat laidoje – pokalbis su Seimo nare, buvusia Seimo pirmininke bei socialinės apsaugos ir darbo ministre Irena Degutiene. Šešios kadencijos iš eilės – tiek laiko ši politikė jau dirba Seime. Ir sako, kad tai įrodymas, jog per šį laikotarpį jos reputacija stipriai nesvyravo. I. Degutienė priduria, kad atleisti Seimo narius gali tik tauta, nes ji – pastarųjų darbdavys.

Laidos pabaigoje – dar vienas vizitas. „Visi kalba“ studijoje lankosi lenkų publicistas Aleksandras Radčenko. Vyras deda ryškią skirtį: pasak publicisto, yra lenkai ir yra Tomaševskio lenkai. Jų gretinti nereikėtų, sako A. Radčenko. Vyras džiaugiasi: jokios diskriminacijos ir isterijos jis nemato, o Lietuvos ir Lenkijos santykiai, pasak A. Radčenko, gerėja.

Ved. Lavija Šurnaitė ir Algis Ramanauskas.