Ryto garsai. Širinksienė: Luko Savicko atveju sunkiai suprantame, kas įvyko, nes pretenzijų dėl jo kompetencijos kaip ir nebuvo

Ryto garsai

2020.02.19 06:30

Ryto garsai. Širinksienė: Luko Savicko atveju sunkiai suprantame, kas įvyko, nes pretenzijų dėl jo kompetencijos kaip ir nebuvo

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Nuotekos iš gyvenamųjų namų, cheminė tarša, smirdantys ir sušiukšlinti intakai. Visa tai – netoli Vilniaus esančiame Vievio ežere.

Apie žmogaus teises, sveikatos politiką, emocinę sveikatą ir gerovę – globalūs iššūkiai ir idėjų kova.

Seime diskusija apie daugiabučių namų valdymo problemas.

Apie tautinius simbolius: kaip ateina naujieji ir įsitvirtina istoriniai, kas lemia vienų populiarumą arba kontroversijas.

Didžiausio kada nors gaminto keleivinio lėktuvo istorija baigiasi – kitais metais iš gamyklos išvažiuos paskutinis laineris.

Studijoje – Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė, valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narė Agnė Širinskienė.

Vilniaus dailės akademijoje bus pagerbtos dailininkė Birutė Žilytė-Steponavičienė ir menotyrininkė ir rašytoja dr. Kristina Sabaliauskaitė.

Nuo šių metų jaunos šeimos, norėjusios pirmąjį būstą pirkti Utenoje, Gargžduose ir dalyje Tauragės, nebegalės pretenduoti į 15-os procentų ar didesnę valstybės paramą.

Taip pat laidoje – orų, spaudos, sporto apžvalga.

Kaip dieną pradeda „The Roop“ vokalistas Vaidotas Valiukevičius?

Apžvalgininko Rimvydo Valatkos komentaras.

Vedėjas Darius Matas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.