Žinios. Teismas paskelbė: dėl Rygoje įgriuvusio „Maximos“ stogo kaltas parduotuvės inžinierius

Klaipėdoje užfiksuotas dar vienas taršos atvejis. Šįkart „Klaipėdos vanduo“ skelbia, kad buitinės nuotekos iš poros daugiabučių nelegaliai buvo nuvestos į lietaus kanalizaciją ir nevalytos tekėjo į upelį.

Mokslininkams patvirtinus, kad Pašilių stumbryne laikytas stumbriukas yra sausio pradžioje nušautos patelės jauniklis, aplinkosaugininkai prokurorų prašo pradėti ikiteisminį tyrimą dėl laukinei gyvūnijai padarytos ypač didelės žalos.

Apie medžiokles, politikų etiką ir kitas aplinkosaugos problemas „Dienos temoje“ šį vakarą pokalbis su aplinkos ministru Kęstučiu Mažeika.

Po kelionės į Kiniją sunegalavęs ir Kauno klinikinėje ligoninėje atsidūręs vyras koronavirusu neserga.

Naujausią tyrimą apie koronavirusą paskelbė Kinija. Paskutiniais duomenimis, virusas pražudė 1868 žmones, juo užsikrėtė daugiau nei 72 tūkst.

Tęsdamas susitikimus su parlamentinių partijų lyderiais prezidentas Gitanas Nausėda priėmė didžiausios Seimo opozicinės frakcijos – Tėvynės sąjungos lyderį Gabrielių Landsbergį.

Po rokiruočių Seimo frakcijose, partijoms gali keistis pinigų paskirstymas.

Ukrainos žiniasklaida praneša apie paliaubų šalies Rytuose pažeidimus: per naktį prasidėjusį separatistų puolimą ir apšaudymus žuvo mažiausiai vienas ukrainiečių karys, dar keli sužeisti.

Dėl Rygoje prieš daugiau nei šešerius metus įgriuvusio „Maximos“ parduotuvės stogo kaltas parduotuvę projektavęs inžinierius Ivarsas Sergetsas.

Konstitucinis Teismas nusprendė, kad Seimo priimtas draudimas atliekų deginimo jėgaines statyti mažesniu nei dvidešimties kilometrų atstumu nuo gyvenviečių, prieštarauja Konstitucijai.

Amerikos berniukų skautų organizacija prašo, kad jai būtų paskelbtas bankrotas.

Dar viena galinga audra Jungtinėje Karalystėje sukėlė didžiausius žiemos potvynius per pastaruosius dešimtmečius. Jie ypač stipriai paveikė regionus ir kaimų gyventojus, kuriems žadama ieškoti kompensacijų.

Taip pat laidoje – socialinių tinklų naujienų apžvalga su Karolina Panto.

Sportas. Šiandien į pirmąją naujojo vyriausiojo trenerio Dariaus Maskoliūno treniruotę susirinko Lietuvos krepšinio rinktinė.

Berlyne išdalyti prestižiniai „Laureus“ pasaulio sporto apdovanojimai.

Orai.

Ved. Guoda Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.