Paraštės. Kas yra religinis turizmas, kodėl jis reikalingas?

Paraštės

2020.02.16 21:05

Paraštės. Kas yra religinis turizmas, kodėl jis reikalingas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Susitinkame su projekto „Kurk Lietuvai“ dalyviais: Vytautu Vaitiekūnu, Inga Urbšyte ir Ieva Zamaraite. Su šiais jaunais savo krašto mylėtojais kalbamės apie tai, kodėl Lenkija turėdama Dievo gailestingumo paveikslo kopiją sutraukia daugiau turistų nei mes, Vilniuje turėdami originalą? Kas yra religinis turizmas, kodėl jis reikalingas, kokios papildomos nišinės paslaugos į tai yra įtraukiamos – kur ir kokios padarytos klaidos tam, kad Lietuva – vis dar gamtos oazė su cepelinais ir spirgučiais, bet ne vieta atrasti kryžių kalną, vienuolynus ir bažnyčias, kodėl piligrimų kelias nėra toks populiarus, kaip Portugalijoje ir Ispanijoje?

Prakalbus apie šias šalis – lyginamės kodėl ten tokio plauko turistų daugiau ir kasmet ženkliai auga – ar mes pasmerkti neturėti religinio turizmo dėl istorijos pėdsakų?

Ved. Tomas Lukaševičius.

logo

Paraštės atspindi mus ir mūsų būsenas. Todėl kalbame ne apie tai, ką regi kiekvienas, o apie tai, kas liko nepaliesta, galbūt nesvarbu ar keista, bet mums patiems reikšminga. Laida transliuojama sekmadieniais 21.05 val.

Paraštės

Kiti laidos įrašai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.