Labas rytas, Lietuva. I dalis. Prakeiksmas, o ne palaiminimas: skursta daugiausiai gamtos išteklių turinčios šalys

LRT TELEVIZIJA

2020.02.17 07:43

Pirmadienis, vasario 17-oji.

Žvaliai rytą pradėkite nepakilę iš lovos – o jei jau atsikėlėte, galite grįžti atgal į ją ir gerai išsirąžyti pradėdami dieną. Trenerė Milana Jašinskytė parodys, kaip mankštintis dar lovoje.

Šeštadienį į Pasvalio rajone esančius Valakėlius žmonės iš visos Lietuvos plūdo šokti. Ten vyko Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirti naktišokiai – pradėję šeštadienį aštuntą valandą vakaro Pasvalio rajone žmonės Lietuvos nepriklausomybės dieną pasitiko šokdami. Čia jau šeštą kartą vyko tradicinis naktišokių renginys „Šokame Nepriklausomybę“.

Šiais laikais, kai miestuose daug butų yra nuomojama, o jų savininkai – kitur, kyla klausimas, kaip yra su namų bendrijomis. Ar jos vis dar veiksmingos ir gali padėti? Apie tai pasakoja advokatas Vytautas Kalmatavičius.

Pastebėta, jog nors paprastai įsivaizduojama, jog šalys, kuriose netrūksta išteklių, yra turtingos, tačiau šalims tai tenka tarsi prakeiksmas. Studijoje – LRT žurnalistė Jurgita Čeponytė pasakoja, kaip susiklostė šis reiškinys.

Spaudos apžvalgoje su Gabriele Kloniūnaite – naujausios ir aktualiausios publikacijos. Portale LRT.lt skaitykite apie tai, kaip lietuviai vertina patys save.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau