Žinios. Skurstančius gyventojus pasiekė parama maistu: kuklesnis davinys ir trumpesnė eilė

Skurstančius gyventojus pasiekė parama maistu.

Lietuvos ypatingasis archyvas rado dar vieną originalų Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio tarybos Nepriklausomybės deklaracijos egzempliorių – apygardų vadai jį sukūrė ir pasirašė vasario 16-ąją. Kartu su deklaracija į archyvą pateko dar 4 tūkst. laisvės kovotojų dokumentų.

Prezidentas Gitanas Nausėda kviečia visuomenę jungtis prie jo „Žalios Lietuvos“ iniciatyvos ir ieškoti sutarimo, kaip šalį paversti švaresne ir klimatui neutralia valstybe.

Nors Kinijoje daugėja koronaviruso atvejų, Pasaulio sveikatos organizacija sako, kad kitose šalyse didesnis sergamumas nefiksuojamas.

Baltarusijos Vyriausybė Parlamentui pateikė siūlymą keisti herbą – jame esą bus mažiau Rusijos ir daugiau Europos.

Donaldas Trumpas pirmąkart sulaukė viešos kritikos iš savo kabineto nario.

Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį prezidentūroje susitiks su į Nacionalinės kultūros ir meno premijos įteikimų ceremoniją nepatekusia laureate Viktorija Kuodyte.

Užsienio reikalų ministerijos darbuotojai, minėdami 100-ąsias Lietuvos atkūrimo metines, sugalvojo šią datą paminėti giedodami kartu himną.

Valentino dienos proga Latvijos Siguldos mieste katalikų kunigas sugalvojo būdą, kaip paskatinti tuoktis poras, kurios sunkiai ryžtasi lemtingam žingsniui. Jis dovanoja sutuoktuvių žiedus.

Socialinių tinklų naujienos.

Sportas. Orai.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau