Žinios. Sveikatos ministrai konstatavo: nors koronaviruso grėsmė kol kas nedidelė, neatmetama ir pandemijos tikimybė

Iškilminga Nacionalinių kultūros ir meno premijų ceremonija prezidentūroje baigėsi akibrokštu. Į prezidentūrą nebuvo įleista premijos laureatė aktorė Viktorija Kuodytė.

Šiandienos „Dienos temoje“ – Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Saulius Šaltenis.

Maisto ir veterinarijos tarnyba teigia, kad atsakomybę dėl salmonelėmis užterštos mėsos ir jos pusgaminių turi prisiimti ir „Maximos“ prekybos centras, ir „Biovelos“ įmonė.

Briuselyje susitikę Europos sąjungos sveikatos apsaugos ministrai konstatavo, kad senajame žemyne koronaviruso grėsmė išlieka nedidelė, tačiau neatmeta, kad viruso protrūkis dar gali išaugti į pandemiją.

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas patvirtino, kad Irakas leido šalyje palikti Aljanso karius.

Italijos senatas panaikino buvusio vidaus reikalų ministro Matteo Salvini teisinę neliečiamybę, tad dabar politikas galės būti teisiamas už neteisėtą migrantų laikymą įkaitais pakrančių apsaugos laive, užuot leidus žmonėms tučtuojau išsilaipinti Sicilijoje.

Prezidentui Luko Savicko nepaskyrus ekonomikos ir inovacijų ministru, ir valdančioji socialdarbiečių partija, ir opoziciniai socialdemokratai prakalbo apie šios ir Energetikos ministerijos jungimą.

Artėjant Valstybės atkūrimo dienai, Vilniaus televizijos bokšte suplevėsavo milžiniška trispalvė: 18 metrų pločio, 30 metrų ilgio ir 540 kvadratinių metrų ploto.

Parduotuvėse netrukus gali nebelikti lietuviškų obuolių – sandėliuose esančių atsargų turėtų užtekti tik iki mėnesio pabaigos.

Sportas. Į Vilnių sugrįžęs imtynininkas Kristupas Šleiva išdidžiai kelia rankas į viršų. NBA naujienos.

Orai.

Ved. Guoda Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau