Žinios. Prezidentūroje aštuoniems kūrėjams įteiktos Nacionalinės kultūros ir meno premijos

Prezidentūroje aštuoniems kūrėjams įteiktos Nacionalinės kultūros ir meno premijos.

Maisto ir veterinarijos tarnyba teigia, kad atsakomybę dėl salmonelėmis užterštos mėsos ir jos pusgaminių turi prisiimti ir „Maximos“ prekybos centras, ir „Biovelos“ įmonė.

Briuselyje susitikę sveikatos apsaugos ministrai konstatavo, kad senajame žemyne koronaviruso grėsmė lieka nedidelė, tačiau neatmetama, kad virusas dar gali išaugti į pandemiją.

Prezidentui Luko Savicko nepaskyrus ekonomikos ir inovacijų ministru, ir valdančioji socialdarbiečių partija, ir opoziciniai socialdemokratai prakalbo apie šios ir Energetikos ministerijos jungimą.

Briuselyje susirinkę NATO šalių gynybos ministrai aptaria Rusijos žvanginimo ginklais politiką.

Artėjant Valstybės atkūrimo dienai, Vilniaus televizijos bokšte suplevėsavo milžiniška 540 kvadratinių metrų ploto trispalvė.

Vilniuje pristatytas režisierės Agnės Zalanskaitės istorinis dokumentinis filmas „Partizanas“, pasakojantis apie Prisikėlimo apygardos vado, laisvės kovų dalyvio Juozo Paliūno-Ryto likimą.

Parduotuvėse netrukus gali nebelikti lietuviškų obuolių – sandėliuose esančių atsargų turėtų užtekti tik iki mėnesio pabaigos.

Sniego šią žiemą Lietuvoje beveik nebuvo, bet dar neįprasčiau, kad jo, beje, pirmą kartą, pritrūko Prancūzijos Alpių Monklaro slidinėjimo kurortas.

Ved. G. Pečiulytė.