Žinios. „Grigeo“ byloje – nauji įtarimai: juos prokurorai pareiškė grupės vadovui Gintautui Pangoniui

Lietuvos medikai teigia, kad jiems trūksta pažangiausių vaistų sunkioms ligoms gydyti.

Klaipėdos prokurorai pareiškė įtarimus didžiausiam grupės „Grigeo“ akcininkui ir vadovui Gintautui Pangoniui dėl Kuršių marių taršos nevalytomis atliekomis bendrovėje „Grigeo Klaipėda“.

Žemės reforma baigiama visose Lietuvos kaimo ir miesto vietovėse, išskyrus Vilnių ir Trakus.

Vyriausybė pusantro karto padidino išmokas lituanistinio švietimo pedagogams Baltarusijoje, Lenkijoje ir Kaliningrade.

Kinija skelbia apie mažiausią naujų koronaviruso atvejų skaičių nuo sausio – du tūkstančius per praėjusią parą – bet ekspertai nesutaria, ar protrūkis artėja prie piko.

Jungtinėse Valstijose opozicinės demokratų partijos pirminių rinkimų rezultatai Naujajame Hampšyre atnešė skaudų smūgį Joe Bidenui.

O pats Donaldas Trumpas, vos išteisintas per apkaltą dėl piktnaudžiavimo valdžia, sulaukė naujos kritikos dėl spaudimo Teisingumo departamentui, kai įsikišo į bendražygio teismą.

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas užsipuolė Rusiją dėl Sirijos Idlibo provincijoje vykdomų žudynių ir perspėjo, kad smogs Sirijos režimo pajėgoms visur.

Vyriausybė pritarė siūlymui magistralei nuo Vilniaus iki Latvijos sienos, kuria 1989-ųjų rugpjūčio 23-iąją buvo nusidriekusi gyva žmonių grandinė, suteikti Baltijos kelio pavadinimą.

Ministrų kabinetas patvirtino Vyriausybės kultūros ir meno premijas dvylikai žymių šalies kūrėjų, kuriuos rekomendavo komisija.

Orai.

Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau