Žinios. Popiežius turėtų paskelbti dokumentą dėl pernai vykusio sinodo apie bažnyčios Amazonijoje ateitį ir poziciją dėl vedusių kunigų

Sveikatos apsaugos ministerijos valdomame Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) rezerve šiemet planuojama sukaupti daugiau kaip 0,5 mlrd. eurų. LRT Tyrimų skyriaus turimi duomenys rodo, kad skaičiavimus atliekanti Valstybinė ligonių kasa nurodė kur kas mažesnį rezervo poreikį, tačiau suma išaugo Finansų ministerijos valia.

Prezidentas rengia pasitarimą, kuriame sieks sutarimo tarp politikų ir švietimo bendruomenės dėl nacionalinio susitarimo bei švietimo reformų.

Šįryt įvyks pirmasis tiesiogiai transliuojamas Seimo valdybos posėdis. Jie paprastai organizuojami trečiadieniais, prireikus – kitomis dienomis. Išimtis dėl transliacijų galios tik rengiant uždarus ar apklausos būdu rengiamus Seimo valdybos posėdžius.

Turkijos pajėgos ir toliau reaguos į Sirijos režimo pajėgų puolimą, pareiškė Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas.

Popiežius Pranciškus šiandien turėtų paskelbti ilgai lauktą dokumentą dėl pernai vykusio sinodo apie bažnyčios Amazonijoje ateitį ir poziciją dėl vedusių kunigų.

PSO nusiteikusi optimistiškai – yra realių šansų sustabdyti Kinijoje kilusį koronavirusą, kurio aukomis tapo daugiau nei tūkstantis žmonių. Tuo tarpu Pietų Korėjos kino mėgėjų noras pamatyti keturis „Oskarus“ laimėjusį jų tautiečio Bongo Joon-ho filmą „Parazitas“ pasirodė stipresnis nei viruso baimė.

Orai. Sportas. Ved. Justė Tamošaitienė.