Žinios. LRT tyrimas: SAM rankose – pusė milijardo, bet sunkūs ligoniai toliau girdi mirties nuosprendį

Sveikatos apsaugos ministerijos valdomame Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) rezerve šiemet planuojama sukaupti daugiau kaip 0,5 mlrd. eurų. LRT Tyrimų skyriaus turimi duomenys rodo, kad skaičiavimus atliekanti Valstybinė ligonių kasa nurodė kur kas mažesnį rezervo poreikį, tačiau suma išaugo Finansų ministerijos valia.

Prezidentas rengia pasitarimą, kuriame sieks sutarimo tarp politikų ir švietimo bendruomenės dėl nacionalinio susitarimo bei švietimo reformų.

Bernie Sandersas laimėjo antradienį Naujajame Hampšyre surengtus itin svarbius demokratų pirminius rinkimus, rodo JAV televizijų prognozės, ir paliko užnugaryje tokius varžovus kaip partijos sunkiasvoris Joe Bidenas, kovodamas dėl teisės lapkritį susigrumti su prezidentu Donaldu Trumpu.

Popiežius Pranciškus šiandien turėtų paskelbti ilgai lauktą dokumentą dėl pernai vykusio sinodo apie bažnyčios Amazonijoje ateitį ir poziciją dėl vedusių kunigų.

PSO nusiteikusi optimistiškai – yra realių šansų sustabdyti Kinijoje kilusį koronavirusą, kurio aukomis tapo daugiau nei tūkstantis žmonių. Tuo tarpu Pietų Korėjos kino mėgėjų noras pamatyti keturis „Oskarus“ laimėjusį jų tautiečio Bongo Joon-ho filmą „Parazitas“ pasirodė stipresnis nei viruso baimė.

Orai. Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau