Labas rytas, Lietuva II d. Saugesnio interneto savaitė: kaip pasiruošti technologiniam virsmui ir išsiugdyti atsparumą melagienoms?

II dalį pradėkime nuo pokalbio apie saugesnį naudojimąsi internetu. Vasario 10-15 d. skirtos Saugesnio interneto savaitei. Kada vaikams pradėti pasakoti apie saugumą internete? Kokie pavojai tyko begalinėse interneto erdvėse? Ar kursai senjorams – veiksmingi? Apie tai – pokalbis „Labas rytas, Lietuva“ studijoje su projekto „Prisijungusi Lietuva“ informavimo eksperte Birute Stanevičiene bei asociacijos „Langas į ateitį“ veiklų eksperte Rita Šukyte.

Rytas su muzika. Studijoje – „Sisters On Wire“ pasirodymas. „Sisters On Wire“ solistė prisipažįsta: nuskambėjusi daina – pirma lietuvių kalba jų repertuare. Tačiau grupė sustoti neketina – planuoja įrašyti ir daugiau lietuviškų dainų.

Vaikų žaidimams ir kūrybai – nebūtinai atskiras kambarys: svarbiausia tvarka ir pastovumas. LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ rubrikoje „Jaukūs namai“ šįkart – apie vaikų žaidimų ir kūrybos erdves. Ką daryti, kai namuose tam nėra atskiro kambario? Savo patirtimi dalijasi tinklaraščio „Ten, kur namai“ autorė Sigita Petrunina.

Šeiko šokio teatras kviečią į spektaklį: per muziką ir šokį atskleis sapnų pasaulį. Violončelės ir šokio jungtiniai spektakliai Klaipėdoje jau tapo tradicija. Vasario viduryje dar vieną bendro darbo rezultatą Šeiko šokio teatras ir viešoji įstaiga „Violončelių muzika“ planuoja pristatyti ir Vilniuje bei Kaune. Sapnų pasaulis, besiskleidžiantis per muziką bei šokį. Į tokią patirtį šią savaitę žiūrovus kviečia Šeiko šokio teatras.

Ved. U. Siparė.