Kultūros diena. Miltinio teatrui pradėjo vadovauti buvęs ilgametis Šiaulių dramos teatro vadovas Antanas Venckus

Šiandien „Kultūros dienoje“:

Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrui pradėjo vadovauti buvęs ilgametis Šiaulių dramos teatro vadovas. Kokie pokyčiai laukia teatro?
Kunkuliuojantis intrigų katilas Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre rimsta. Įstaigai pradėjo vadovauti buvęs ilgametis Šiaulių dramos teatro vadovas Antanas Venckus. Netrukus darbą pradės ir naujas meno vadovas, kuriuo turėtų tapti jaunosios kartos režisierius. Skirtingų kartų atstovai panašu, turės bendrų siekių – bandys eiti vienybės ir kūrybingumo keliu bei stengsis sugrąžinti Miltinio teatrui žiūrovų pagarbą.

Anykščiuose pristatyta Beno Šarkos fotografijų paroda ir performansas – „Niekas niekur neartėja“.
Šeštadienį Anykščių menų inkubatoriaus-menų studijos erdvėse vyko aktoriaus ir režisieriaus Beno Šarkos fotografijų parodos „Niekas niekur neartėja“ atidarymas, kurį lydėjo menininko atliktas performansas apie laiko neieškojimą, o buvimą čia ir dabar.

Kauno simfoninis orkestras mini 15-uosius kūrybinės veiklos metus.
Kauno simfoninis orkestras garsėja visame pasaulyje, o jo atliekama muzika vertinama net ir priekabiausių kritikų. Šalies muzikos gerbėjus džiugina ir tai, kad orkestro išleistos plokštelės nominuotos prestižiniam „Grammy“ ir Tarptautiniams klasikinės muzikos apdovanojimams.

„Metų knygos“ rinkimai ir knyga „Istorijos skanėstai“.
Laidos viešnios – rašytoja Audronė Meškauskaitė ir iliustratorė Inga Dagilė, su kuriomis kalbamės apie “Metų knygos” rinkimus ir knygą „Istorijos skanėstai“.

Praskriejo „Oskarai“.
Praėjusi „Oskarų“ naktis tapo istorine Pietų Korėjos kinematografui ir prestižiškiausių kino apdovanojimų įteikimo ceremonijai. Pietų Korėjoje sukurtą juodojo humoro komediją „Parazitas“ Amerikos kino meno akademija pripažino geriausiu metų filmu – tai pirmas filmas ne anglų kalba, pelnęs „Oskarą“ šioje kategorijoje.

Vedėjas: Julijus Grickevičius.

js/mediateka-article-js