Žinios. „Sodra“ ėmėsi tikrinti psichologinį smurtą patyrusias pataisos namų slaugytojas – viena, nebeatlaikiusi įtampos, išėjo iš darbo

Maisto ir veterinarijos tarnybos teigimu, nesaugia mėsa prekybos centro „Maxima“ parduotuvėse galėjo būti prekiaujama kelias dienas.

Klaipėdoje gimnazijos rusų kalbos mokytoja pamokoje gimnazistams gyrė Rusijos prezidentą ir su nostalgija prisiminė sovietmetį. Švietimo ministras sako, kad mokytojos kompetenciją turėtų įvertinti gimnazijos vadovybė.

Konstitucinis Teismas nusprendė, kad jaunesnių kaip 40 metų gyventojų automatinis įtraukimas į antros pakopos pensijų fondus neprieštarauja Konstitucijai.

Prezidentas Gitanas Nausėda, tęsdamas susitikimus politinių partijų vadovais, šiandien priėmė Liberalų sąjūdžio pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen.

Sekmadienį koronavirusui nusinešus 97 gyvybes, diena paskelbta pražūtingiausia nuo epidemijos pradžios. Kinijoje virusas pražudė jau 908 asmenis, tačiau šalies ekspertai praneša, kad užsikrėtusiųjų skaičius stabilizavosi – šiuo metu jų daugiau nei 40 tūkstančių.

Lietuvą pasiekė reagentai, kurių pagalba per 6 valandas jau galima nustatyti, ar žmogus užsikrėtęs koronavirusu. Pasak specialistų Lietuvoje jau tirti 2 mėginiai, juose pavojingo viruso nerasta.

Apie psichologinį smurtą prabilusias Panevėžio pataisos namų slaugytojas ėmėsi tikrinti „Sodra“ – ar šios nesimuliuoja ligos. Viena slaugytoja, nebeatlaikiusi įtampos, pati išėjo iš darbo.

Vokietijoje tęsiasi politinis drebėjimas. Žiniasklaidoje skelbiama, kad daugelio kanclerės Angelos Merkel įpėdine laikyta Krikščionių demokratų sąjungos pirmininkė Annegret Kramp-Karrenbauer neves partijos į visuotinius rinkimus kitais metais.

Los Andžele 92 kartą teikiamuose „Oskaruose“ – filmo „Džokeris“ fiasko ir filmo „Parazitas“ triumfas.

Prieš debiutą Lietuvos krepšinio rinktinės vyriausiojo trenerio poste Darius Maskoliūnas paskelbė 14-os žaidėjų sąrašą, kuris kausis Europos čempionato atrankos rungtynėse su Belgija ir Čekija.

Praėjusią naktį Vašingtone įvykęs NBA klubų – Jono Valančiūno atstovaujamo Memfio „Grizzlies“ ir vietos Vašingtono „Wizards“ – susitikimas tapo didžiule švente Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenantiems lietuviams.

Orai. Ved. Marijus Žiedas.