Žinios. Algirdas Monkevičius, gavęs signalų iš darbuotuojų, iniaciavo auditą nacionalinėje švietimo agentūroje

Švietimo ministras Algirdas Monkevičius gavęs signalų iš darbuotuojų iniaciavo auditą nacionalinėje švietimo agentūroje.

Maisto ir veterinarijos tarnybos teigimu, nesaugia mėsa prekybos centro „Maxima“ parduotuvėse galėjo būti prekiaujama kelias dienas.

Klaipėdoje gimnazijos rusų kalbos mokytoja pamokoje gimnazistams gyrė Rusijos prezidentą ir su nostalgija prisiminė sovietmetį. Švietimo ministras sako, kad mokytojos kompetenciją turėtų įvertinti gimnazijos vadovybė.

Prezidentas Gitanas Nausėda, tęsdamas susitikimus politinių partijų vadovais, šiandien priėmė Liberalų sąjūdžio pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen.

Konstitucinis Teismas nusprendė, kad jaunesnių kaip 40 metų gyventojų automatinis įtraukimas į antros pakopos pensijų fondus neprieštarauja Konstitucijai.

Sekmadienį koronavirusui nusinešus 97 gyvybes, diena paskelbta pražūtingiausia nuo epidemijos pradžios. Kinijoje virusas pražudė jau 908 asmenis, tačiau šalies ekspertai praneša, kad užsikrėtusiųjų skaičius stabilizavosi – šiuo metu jų daugiau nei 40 tūkstančių.

Vokietijoje tęsiasi politinis drebėjimas. Žiniasklaidoje skelbiama, kad daugelio kanclerės Angelos Merkel įpėdine laikyta Krikščionių demokratų sąjungos pirmininkė Annegret Kramp-Karrenbauer neves partijos į visuotinius rinkimus kitais metais.

Los Andžele 92 kartą teikiamuose „Oskaruose“ – filmo „Džokeris“ fiasko ir filmo „Parazitas“ triumfas.

Panevėžio valdžiai ruošiantis atnaujinti kino centrą „Garsas“, tam priešinasi iniciatyvinė miestiečių grupė.

Socialinių tinklų naujienos su Simona Vasiliauskaite.

Sportas. Orai.

Ved. Marijus Žiedas.