Žinios. Kinijoje virusas pražudė jau 908 asmenis, tačiau šalies ekspertai praneša, kad užsikrėtusiųjų skaičius stabilizavosi

Klaipėdoje gimnazijos rusų kalbos mokytoja pamokoje gimnazistams gyrė Rusijos prezidentą ir su nostalgija prisiminė sovietmetį. Švietimo ministras sako, kad mokytojos kompetenciją turėtų įvertinti gimnazijos vadovybė.

Maisto ir veterinarijos tarnybos teigimu, nesaugia mėsa prekybos centro „Maxima“ parduotuvėse galėjo būti prekiaujama kelias dienas.

Konstitucinis Teismas nusprendė, kad jaunesnių kaip 40 metų gyventojų automatinis įtraukimas į antros pakopos pensijų fondus neprieštarauja Konstitucijai.

Sekmadienį koronavirusui nusinešus 97 gyvybes, diena paskelbta pražūtingiausia nuo epidemijos pradžios. Kinijoje virusas pražudė jau 908 asmenis, tačiau šalies ekspertai praneša, kad užsikrėtusiųjų skaičius stabilizavosi – šiuo metu jų daugiau nei 40 tūkstančių.

Azerbaidžano parlamente dominuos prezidento Ilhamo Aliyevo partija „Naujasis Azerbaidžanas”, rodo savaitgalį vykusių rinkimų rezultatai.

Vokietijoje tęsiasi politinis drebėjimas. Žiniasklaidoje skelbiama, kad daugelio kanclerės Angelos Merkel įpėdine laikyta Krikščionių demokratų sąjungos pirmininkė Annegret Kramp-Karrenbauer neves partijos į visuotinius rinkimus kitais metais.

Jungtinėse Valstijose paleistas zondas, turintis pasiekti Saulę ir iš mokslininkams dar nematytų taškų padėti atsakyti į klausimus apie jos energiją.

Los Andžele 92 kartą teikiamuose „Oskaruose“ – filmo „Džokeris“ fiasko ir filmo „Parazitas“ triumfas.

Pastarąją parą ugniagesiai tris dešimtis kartų vyko šalinti dėl stipraus vėjo nuvirtusių medžių.

Sportas. Orai.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau