Žinios. Teismas: jaunesnių kaip 40 metų gyventojų įtraukimas į II pakopos pensijų fondus neprieštarauja Konstitucijai

Maisto ir veterinarijos tarnybos teigimu, nesaugia mėsa prekybos centro „Maxima“ parduotuvėse galėjo būti prekiaujama kelias dienas.

Konstitucinis Teismas nusprendė, kad jaunesnių kaip 40 metų gyventojų automatinis įtraukimas į antros pakopos pensijų fondus neprieštarauja Konstitucijai.

Sekmadienį koronavirusui nusinešus 97 gyvybes, diena paskelbta pražūtingiausia nuo epidemijos pradžios.

Prezidentas Gitanas Nausėda tęsia susitikimus su parlamentinių partijų lyderiais. Šiuo metu šalies vadovas susitinka su opozicinio Liberalų sąjūdžio pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen.

Pastarąją parą ugniagesiai tris dešimtis kartų vyko šalinti dėl stipraus vėjo nuvirtusių medžių.

Rinkimų dienos apklausos rodo, kad Azerbaidžano prezidento Ilhamo Alijevo valdančioji partija sekmadienį iškovojo daugumą vietų parlamento rinkimuose.

Jungtinėse Valstijose paleistas zondas, turintis pasiekti Saulę ir iš mokslininkams dar nematytų taškų padėti atsakyti į klausimus apie jos energiją.

Los Andžele 92-ą kartą teikiamuose „Oskaruose“ – filmo „Džokeris“ fiasko ir filmo „Parazitas“ triumfas.

Panevėžio valdžiai ruošiantis atnaujinti kino centrą „Garsas“, tam priešinasi iniciatyvinė miestiečių grupė.

Prieš debiutą Lietuvos krepšinio rinktinės vyriausiojo trenerio poste Darius Maskoliūnas paskelbė 14-os žaidėjų sąrašą, kuris kausis Europos čempionato atrankos rungtynėse su Belgija ir Čekija.

Praėjusią naktį Vašingtone įvykęs NBA klubų – Jono Valančiūno atstovaujamo Memfio „Grizzlies“ ir vietos Vašingtono „Wizards“ – susitikimas tapo didžiule švente Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenantiems lietuviams.