Žinios. Panevėžyje – nesutarimai dėl „Garso“: valdžia nori atnaujinti kino centrą, tam priešinasi dalis miestiečių

Prezidentas tęsia susitikimus su parlamentinių partijų lyderiais. Šiandien politines aktualijas Gitanas Nausėda aptars su Liberalų sąjūdžio pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen.

Konstitucinis Teismas šiandien skelbs, ar jaunesnių kaip 40 m. gyventojų automatinis įtraukimas į antros pakopos pensijų fondus neprieštarauja Konstitucijai.

Panevėžio valdžiai ruošiantis atnaujinti kino centrą „Garsas“, tam priešinasi iniciatyvinė miestiečių grupė.

Vengrijos premjeras su Vokietijos kanclere šiandien Berlyne aiškinsis, ar jo partija galės likti Europos centro dešiniųjų partijų šeimoje.

Orai.

Sportas. LKL čempionate Kėdainių „Nevėžis“ 63:92 pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“, Šiaulių „Šiauliai“ – 74:87 Prienų „CBet“ krepšininkams.

Švedas šuolininkas su kartimi Armandas Duplantisas pasiekė pasaulio rekordą – 217 cm.

Čekas Jiris Vesely laimėjo ATP turnyrą Indijoje.

Latvijos tenisininkės Federacijos taurės atrankos varžybose 2:3 pralaimėjo amerikietėms.

Šveicarė Corinne Suter laimėjo kalnų slidinėjimo pasaulio taurės didžiausiojo salomo varžybas Vokietijoje ir tapo šios rungties lydere.

Slidinėjimo pasaulio taurės lyderiai – rusas Aleksandras Bolšunovas ir norvedė Therese Johaug – iškovojo pergalės Švedijoje vykusiame etape.