Žinios. Naujas rekordas šuolių į aukštį su kartimi rungtyje: švedas įveikė 6 m ir 17 cm ribą

Los Andžele 92 kartą įteikti „Oskarai“.

Venecijoje spalvingais renginiais savaitgalį prasidėjo kasmetis karnavalas. Bet šventė, truksianti iki vasario pabaigos, šiemet neįprasta – dėl protestų, didelių potvynių padarinių ir koronaviruso baimės.

Konstitucinis Teismas šiandien skelbs, ar jaunesnių kaip 40 m. gyventojų automatinis įtraukimas į antros pakopos pensijų fondus neprieštarauja Konstitucijai.

Sportas. LKL čempionate Kėdainių „Nevėžis“ 63:92 pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“, Šiaulių „Šiauliai“ – 74:87 Prienų „CBet“ krepšininkams.

Švedas šuolininkas su kartimi Armandas Duplantisas pasiekė pasaulio rekordą – 6 m ir 17 cm.

Čekas Jiris Vesely laimėjo ATP turnyrą Indijoje.

Latvijos tenisininkės Federacijos taurės atrankos varžybose 2:3 pralaimėjo amerikietėms.

Šveicarė Corinne Suter laimėjo kalnų slidinėjimo pasaulio taurės didžiausiojo salomo varžybas Vokietijoje ir tapo šios rungties lydere.

Slidinėjimo pasaulio taurės lyderiai – rusas Aleksandras Bolšunovas ir norvedė Therese Johaug – iškovojo pergalės Švedijoje vykusiame etape.