Žinios. Nausėda tęsia susitikimus su partijų lyderiais: šiandien prezidentūroje lankysis Čmilytė-Nielsen

Prezidentas tęsia susitikimus su parlamentinių partijų lyderiais. Šiandien politines aktualijas Gitanas Nausėda aptars su Liberalų sąjūdžio pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen.

Aplinkosaugininkų teigimu, daugėja atvejų, kai aplinka teršiama žemės ūkyje panaudotu plastiku, jo patenka į bendrus konteinerius. Aplinkos ministerija siūlo žemdirbius pripažinti gamintojais, kad jie būtų iki galo atsakingi už plėvelės ir kito plastiko sutvarkymą.

Jungtinėse Valstijose paleistas zondas, turintis pasiekti Saulę ir iš mokslininkams dar nematytų taškų padėti atsakyti į klausimus apie jos energiją.

Los Andžele 92 kartą įteikti „Oskarai“.

Orai.

Sportas. LKL čempionate Kėdainių „Nevėžis“ 63:92 pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“, Šiaulių „Šiauliai“ – 74:87 Prienų „CBet“ krepšininkams.

Švedas šuolininkas su kartimi Armandas Duplantisas pasiekė pasaulio rekordą – 217 cm.

Čekas Jiris Vesely laimėjo ATP turnyrą Indijoje.

Latvijos tenisininkės Federacijos taurės atrankos varžybose 2:3 pralaimėjo amerikietėms.

Šveicarė Corinne Suter laimėjo kalnų slidinėjimo pasaulio taurės didžiausiojo salomo varžybas Vokietijoje ir tapo šios rungties lydere.

Slidinėjimo pasaulio taurės lyderiai – rusas Aleksandras Bolšunovas ir norvedė Therese Johaug – iškovojo pergalės Švedijoje vykusiame etape.