Skvernelio politinė ateitis – miglota: tolimesnį sprendimą atidėlioja ir dėl žmonos darbovietės klausimo, ir dėl Karbauskio mestos pirštinės Masiuliui

Grėsmių premjero Sauliaus Skvernelio reputacijai vis daugėja. Prie nemalonumų dėl keliuko namų link asfaltavimo, kuris taip paslaugiai įgyvendintas sulig Jaroslavo Narkevičiaus atėjimu į susisiekimo ministro postą, vėliau sekusios ministro gynybos, kai prezidentas pareiškė, kad metas Narkevičiui trauktis, šią savaitę prisidėjo ir sutuoktinės įsidarbinimas vienoje iš koncernui „Orlen“ priklausančių įmonių.

Premjeras išsisukinėja, atsakinėdamas į žurnalistų klausimus – nežinau, žmonos paklauskite ir t.t., tuo sukeldamas papildomų abejonių. O rinkimai vis arčiau. Politologai sako, kad po skandalų su keliuku, o dabar ir žmona, Skvernelis teturi du kelius į rinkimus – eiti su valstiečiais arba visai neiti.

Antrasis variantas mažai ką įtikina. Kol kas Ramūno Karbauskio viliojamas vesti visą valstiečių sąrašą, premjeras atsakymą atidėlioja. Premjero patarėjas sako, tam įtakos gali turėti ir Karbauskio paskelbtas karas buvusiam ministrui Rokui Masiuliui, mat Skvernelis tai laiko visos Vyriausybės puolimu.

Ved. Nemira Pumprickaitė.