Dainų dainelė 2020 II laida. Dainos apie meilę, vienas už kitą stipresni vaikinų bei merginų ansambliai ir net 4 komisijos atrinkti laureatai

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras sostinėje prisipildė vaikiškų balsų ir juoko – konkurso „Dainų dainelė 2020“ dalyviai atvežė savo pasirodymus ir dainas. „Dainų dainelė“ – vienas unikaliausių, ilgametes tradicijas turinčių Lietuvos muzikinių renginių, kurio scenoje jau yra pasirodę daugiau nei 200 tūkst. jaunųjų atlikėjų. Šiais metais iš viso bus parodyta 10 laidų – 9 atrankinės, vyksiančios Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, ir baigiamasis konkurso laureatų koncertas, kurį LRT TELEVIZIJA tiesiogiai transliuos iš Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro.

Kiekvieną sekmadienį nuo vasario 2 d. iki balandžio 5 d. tiesioginėse laidose komisija rinks po 4 laureatus, kurie gegužės 3 d. susitiks „Dainų dainelės“ baigiamajame laureatų koncerte. Dalyviai bus vertinami pagal šiuos kriterijus: intonavimą, vokalinius duomenis, ansambliškumą, repertuaro pasirinkimą ir interpretaciją, artistiškumą, sceninę kultūrą.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau