Ryto garsai. Kaip mus veikia sunykusi keturių metų laikų kaita?

Ryto garsai

2020.02.09 07:05

Ryto garsai. Kaip mus veikia sunykusi keturių metų laikų kaita?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pastaruoju metu nemažai žmonių jaučiasi keistai – prastai miega, dažnai užklumpa slogi ar niūri nuotaika. Gal veikia tai, kad nėra žiemos? Jei gyvoji gamta reaguoja, tai, kaip tai veikia žmogų? Kai kurie medikai pastebi, kad šviesos trūkumas kartais gali išprovokuoti depresiją, pasikartojančią rudenį ir žiemą.

Šią savaitę projektas „LRT ieško sprendimų“ domėjosi pagalba senoliams, kurie savarankiškai gyventi nebegali. Beveik 1300 vyresnių žmonių Lietuvoje laukia eilės į valstybinius ar savivaldybių įsteigtus senjorų globos namus.

Žmonės skundžiasi, kad jiems akis bado miestų centruose tebesantys metaliniai ir visokie kitokie garažai. Ar gali griuvenos „prisikelti“ naujam gyvenimui ?

Higiena, koronavirusas ir kitos aktualijos. Lietuvos medikų sąjūdžio aktyvisto, profesoriaus Vytauto Kasiulevičiaus pastebėjimai.

Dar laidoje sužinosime, kaip sekėsi „Eurovizijos“ atrankos dalyviams, girdėsite šios dienos renginių anonsą, bus ir daugiau įdomių ir naudingų dalykų.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.