Žinios. „Maxima“ prekybą šviežia mėsa sustabdė dėl taršos „Biovelos“ mėsoje: įmonės vadovas ėmėsi veiksmų, prekyba vėl atnaujinta

Prekybos tinklas „Maxima“ prekybą šviežia mėsa ir jos pusgaminiais šiandien atnaujino. Vakar kilus įtarimų dėl taršos salmonelėmis, prekyba visoje Lietuvoje buvo sustabdyta. Kaip pranešė įmonės atstovai, prekyba buvo sustabdyta kilus įtarimams dėl vieno iš tiekėjų – bendrovės „Biovela“ – produkcijos kokybės.

Lietuvoje įsteigta nauja partija – Krikščionių sąjunga. Ją kuria parlamentaras Rimantas Dagys su bendražygiais ir planuoja sėkmingai dalyvauti Seimo rinkimuose. Politologai tuo abejoja, esą tik bus dar vieno politiko karjeros saulėlydis.

Iš viso 8 valandas vakar Sočyje vykusiose Putino ir Lukašenkos derybose sutarta dėl Rusijos dujų tiekimo tokiomis pat sąlygomis kaip praėjusiais metais – 127 doleriai už tūkstantį kubinių metrų.

Airijoje šeštadienį pradėjo parlamento rinkimai, per kuriuos premjeras Leo Varadkaras (Lio Varadkaras) tikisi užsitikrinti naują kadenciją, tvyrant susirūpinimui dėl Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos, nors rinkėjai gali būti labiau linkę vertinti jo pasiekimus vidaus politikoje.

Šiaulių dramos teatre ruošiamasi sekti „Didelę lietuvišką pasaką”. Tai naujausias vaikiškų spektaklių režisierės Eglės Kižaitės darbas. Spektaklyje, pasitelkdama lietuvių tautosaką, menininkė bando atskleisti šeimos vienybės temą ir išlaisvinti itin reiklios publikos vaizduotę.

Orai. Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau