Žinios. Linas Kleiza traukiasi iš Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubo sporto direktoriaus pareigų

Lietuvos medikų sąjūdis kasmet rengiamame visuotiniame susirinkime diskutuos apie gydytojų netyčinių klaidų teisinį aiškinimą. Medikų bendruomenė palaiko Kauno klinikų chirurgą profesorių Žilviną Saladžinską, kuris kaltinamas per aplaidumą operacijos metu atėmęs gyvybę pacientei.

Vakar kilus įtarimų dėl taršos salmonelėmis visoje Lietuvoje prekybą šviežia mėsa ir jos pusgaminiais sustabdęs tinklas „Maxima“ šiandien tiekimą atnaujino.

Vakar vakare į Vilniaus oro uostą turėjo sugrįžti į Islandijos sostinę Reikjaviką skridęs lėktuvas. Skelbiama, kad „Wizz Air“ bendrovės orlaivis buvo įskridęs į Norvegijos oro erdvę, ten apsisuko ir grįžo į Vilnių po keturių valandų. Tai jis buvo priverstas padaryti dėl Reikjaviko oro uoste ant nusileidimo tako įsitrigusio „Icelandair“ lėktuvo „Boeing 757-200“.

Kinijoje nuo koronaviruso mirė pirmasis užsienietis – 60-metis Jungtinių Valstijų pilietis, kuris gyveno Uhane. Naujausiais duomenimis virusas jau pareikalavo 722-jų žmonių gyvybių.

Fantastinių romanų, tokių kaip „Žiedų Valdovas“ ar „Haris Poteris“, gerbėjai gali išbandyti naujas pramogas – viešbutį Armėnijoje, kuriame galima pasijausti kaip Hobitų name, o Buenos Airėse britų ambasada kvietė į Hario Poterio vakarėlį.

Nuostabus šviesų reginys Suomijos šiaurėje šiuo metų laiku traukia turistus. Įvairių spalvų pliūpsniai tarsi šokdami greitai keičiasi. Kalėdų Senelio gimtinėje tokiu laiku Šiaurės pašvaistę pamatyti galima kasmet. Ją dažniausiai sukelia saulės vėjai, kurie nušviečia įvairias daleles – daugiausia elektronus ir protonus aukštutinėje atmosferoje.

Linas Kleiza traukiasi iš Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubo sporto direktoriaus pareigų.

Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.